Arayüz Tasarımı oldukça önemli olup insanların ilgisini çekecek şekilde ve ön planda vurgulamak istediğinizi göstermeniz gerekmektedir. İş yeriniz ile ilgili sattığınız ürünler yada hizmetlerinizi sitenin üst bölümünde görsel olarak göstermek çok fazla fayda sağlayacaktır.

 Yapmış olduğumuz arayüz tasarımları Photoshop programı kullanarak yapmaktayız. Ayrıca tasarımlarımızı incelediğiniz zaman arama motorları tarafından indexlenecek tarz çalışmalar öne sürmekteyiz. Bunlara örnek verecek olursak websitenizin üst bölümünde iletişim bilgileri ve sosyal medya bağlantıları bulunması gerekmektedir. 

Önemli olan şey tasarımlarınızın özgün olması ve görsellerin sizin kendi çektiğiniz fotoğraflar yada özgün  çizimler kullanılması daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu durum sektöre göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bazı iş alanlarında görseller ile işinizi anlatırsınız bazı iş alanlarında ise yazılan özgün içerikler ile fayda sağlanır.  

Arayüz Tasarım Teknikleri

Arayüz Tasarım Teknikleri

Arayüz tasarım tekniklerini incelediğimizde websitesini yazılım olarak yormayacak tasarımlar çıkarmak gerekmektedir. Bu durum arama motorlarında iyi sonuçlar elde etmek için çok önemlidir. Ayrıca fotoğrafların boyutlarını olabildiğince küçük boyutlar kullanmamız gerekmektedir. Tasarıma başlamadan önce iyi bir araştırma yapılması farklı tasarımları incelemek etki yapacaktır.

Şimdi İletişime geç
Destek Al